6 خوراکی که قبل از تمرین باید خورد

healthy-food

بهترین غذاهای قبل از تمرین

میخواهید چربی سوزی کنید؟ این غذاها به شما در راه درست کمک خواهند کرد.

همه ما می خواهیم بیشترین بهره را از تمرین بدست آوریم – آموزش سخت تر، چرخش سریع تر، اجرا سریع تر، پرش بالاتر. و در حالی که بسیاری از ما به لحاظ ذهنی برای یک تمرین چالشی آماده می شویم، گاهی اوقات فراموش می کنیم موتور  بدنمان را خنک کنیم یا این کار را به درستی انجام دهیم.

قبل از اینکه چربیسوزی را انجام دهید، غذاهای خاصی را می خورید که بدن را آماده می کند و می تواند تلاش های شما را در سالن بدنسازی به حداکثر برساند. در حالی که همه ما نیازهای غذایی مختلفی داریم، این غذاها شناخته شده – که تعادل کامل چربی ها، کربوهیدرات ها و پروتئین ها – می توانند بدن شما را تغذیه کنند، گرسنگی را خنثی کنند، با خستگی مبارزه کنند و حتی از بهبودی کمک یابند. بنابراین، آیا شما آماده هستید تا راه خود را برای موفقیت در پیش بگیرید؟

1.موز

banana

موز بیک میوه بسیار مغذی در طبیعت است که دارای، با کربوهیدرات و پتاسیم بسیار است و از عملکرد عصب و عضله پشتیبانی می کند و در پروسه چربیسوزی لازم است

2. جو دوسر

oat

از آنجا که آنها پر از فیبر هستند، جویدن به طور تدریجی کربوهیدراتها را آزاد می کند. با توجه به این انتشار آهسته، سطوح انرژی در تمام طول تمرینات حفظ می شوند، به این معنی که شما می توانید برای مدت طولانی تر سخت تر تمرین کنید. آنها همچنین حاوی ویتامین B هستند که کمک می کند تا کربوهیدرات ها را به انرژی تبدیل کنند. جو ایرلندی بهترین مدل اغلب در نظر گرفته می شود زیرا آنها حداقل نوع پردازش و دارای بار گلیسمی پایین تر هستند پس سریعتر هضم میشوند و جویدن آن آسانتر است از طرفی چربیسوزی را راحتتر میکند بنابراین، دفعه بعد که به خرید بروید، مراقب باشید.

مطالب مرتبط  آیا مضرات تی آر ایکس را میدانید؟

3.مرغ کبابی، بروکلی و سیب زمینی شیرین

grilled chicken-boroccli-sweet potato

اگر در حال کار بر روی ساختن توده عضلانی هستید یا قصد دارید به سختی تمرین کنید و چربیسوزی را در برنامه تمرین دارید؟ این ترکیب کوچک را باید امتحان کنید. اگر چه بیشتر از یک وعده غذایی بعنوان میان وعده است، دلیل این است که ورزشکار هر روز بیشتر به اهمیت تغذیه پی میبرند.

4.میوه خشک

dried-fruits1

بعنوان غذای سریع، آسان و خوب قبل از تمرین،  از توت خشک، زردآلو، انجیر، و آناناس استفاده کنید. میوه خشک شده منبع خوبی از کربوهیدرات های ساده است که به راحتی قابل هضم هستند – بنابراین خوردن 5-10 عدد از هر کدام کافی است.میوه ها دفع را راحتتر کرده و گردش خون بیشتر میشود لذا چربیسوزی آسانتر پیش میرود

5.نان کامل دانه

muli-grain

یک تکه نان حاوی دانه یک منبع عالی از کربوهیدرات است. مقداری تخم مرغ آب پز را برای یک میان وعده بسته بندی کنید و بعنوان پروتئین  همراه استفاده کنید یا بعضی از ترک ها  را با کمی کره میل کنید اگر با روغن زیتون باشد برای کسانی که میخواهند چربیسوزی داشته باشند بهتر است.

6.میوه و ماست یونانی

yogurt-fruits

این یک دسته کوچک از موسیقی جاز است. این میوه ها پر از کربوهیدرات ها است، در حالی که ماست یونان سرشار از پروتئین است و ماست یونان در مقایسه با ماست معمولی تقریبا دو برابر پروتئین، کربوهیدرات کمتر و نیم سدیم دارد. چرا میوه را با ماست یونانی مخلوط میکنند؟ کربوهیدرات در میوه به سرعت تجزیه می شوند و در طول تمرین این ترکیب در بدنتات به عنوان سوخت استفاده می شود، در حالی که پروتئین به مدت طولانی ذخیره می شود و برای جلوگیری از آسیب عضلات استفاده می شود، بنابراین واقعا جفت گیری کامل است.

مطالب مرتبط  لاغری با تی آر ایکس امکان دارد؟

6.دانه های مغذی

trail-mixed

آجیل ها حاوی مقادیر زیادی چربی هستند اما اگر شما در حال تلاش برای به دست آوردن عضله هستید، پروتئین و کالری مورد نیاز را فراهم می کنند. برای کسانی که اهدافشان کاهش وزن و چربیسوزی است، بهتر است بدانید اگر میخواهید از مخلوط آجیل آماده شده از سوپرمارکتها بخرید، مواردی را که حاوی شکلات یا شکلات با ماست است، بخرید.

نکته مهم:

اطمینان حاصل کنید که وعده های غذایی و میان وعده های غذایی را 30 تا 90 دقیقه قبل از اینکه شما کار کنید، بخورید، بنابراین احساس سوزش نمی کنید. اگر غذا حجیم تر بخورید، 90 دقیقه کامل صبر کنید، اما اگر با یک میان وعده نار آمده باشید، 30 دقیقه زمان مناسبی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 7 =

.