لاغری با تی آر ایکس امکان دارد؟

لاغری با تی آر ایکس
 • آیا تی آر ایکس برای لاغری جواب میدهد؟
 • با تی آر ایکس تا چند کیلو لاغر میشویم؟
 • با یک ساعت تمرین تی آر ایکس چند کیلو کالری میسوزانیم؟

 

 • آیا تی آر ایکس برای لاغری جواب میدهد؟

تی آر ایکس و بند آن برای بسیاری ناشناخته است بسیاری با دیدن حرکات آن تصور میکنند که حرکات به آرامی انجام میشود و در نهایت تنها نتیجه حاصله انعطاف بیشتر است البته مجموع حرکات تی آر ایکس در صورت افزایش شدت و قدرت حرکات که باعث افزایش ضربان قلب شود، میتواند منجر به چربیسوزی و کاهش وزن و لاغری با تی آر ایکس شوذ البته نکته دیگر نوع برنامه ای است که توسط شما یا مربی در هر جلسه از تی آر ایکس انتخاب میشود.همچنین برنامه غذایی  خاص شما و برنامه تی آر ایکس هم در نتیجه حاصله موثر است.

لاغری با تی آر ایکس

 • با تی آر ایکس تا چند کیلو لاغر میشویم؟

اما اینکه با انجام حرکات تی آر ایکس چند کیلو میتوان کاهش وزن داشت، سوال دیگری است که بسیاری  از افراد بخصوص کسانی که وزن بالایی دارند برایشان وجود دارد.البته این حرکات و نتیجه ای که از آن بدست می آید، مانند هر ورزش یا حرکت دیگری مخصوصا برای کسانی که افزایش وزن بالایی دارند به تنهایی کافی نیست و لاغری با تی آر ایکس برای هر فرد متناسب با شرایط ژنتیکی و میزان تلاش که میکند، متفاوت است بسته به میزان تمرینات پر فشار و ترکیب آن با هوازی از 2-5 کیلو در ماه میباشد و در صورت عدم رعایت موارد فوق و یا شرایط ژنتیکی یا هورمونی خاص این میزان به نهایت یک کیلو هم کاهش می یابد.

مطالب مرتبط  آیا تی آر ایکس باعث زانو درد میشود؟

 

 • با یک ساعت تمرین تی آر ایکس چند کیلو کالری میسوزانیم؟

میزان کالری که در مجموعه تمرینات تی آر ایکس به شکل اصولی طوری که کل عضلات ریز و درشت شما را درگیر کند شامل 200-600 کیلو کالری در یک ساعت  میشود که اگر این حرکات با وزنه یا با تعداد بالا و سرعت بیشتر انجام شود حتما میزان کالری بیشتری میسوزانید.

لاغری با تی آر ایکس

از مجموع مطالب ذکر شده میتوان به این نتیجه رسید که لاغری با تی آر ایکس مستلزم چندین عامل است :

 1. انجام حرکات با تعداد بالا جهت افزایش ضربان قلب
 2. انجام ورزشهای هوازی بعنوان مکمل
 3. برنامه غذایی مختص تمرینات
 4. تنفس صحیح
 5. عدم وجود مشکل ژنتیکی خاص
 6. رفع مشکلات هورمونی: در صورت وجود چنین مشکلاتی از قبیل اختلال در هورمون رشد ،هورمونهای زنانه،تیروئید حتما باید پیگیری شود.
 7. مصرف کافی آب

ورزش کردن حتی اگر به عنوان تفریح در نظر گرفته شود بدون برنامه ریزی اتلاف هزینه و وقت است.با برنامه و استمرار کافی به برنامه خاص خودتان تعهد باشید حتما لاغری با تی آر ایکس هم امکانپذیر است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 1 =

.